OBOZY I ZIMOWISKA

OBÓZ 1 – Jastrzębia Góra nad Bałtykiem OW Diuna 25.06 – 08.07.2018
Obóz sportowo-wypoczynkowy dla dzieci i rodzin w jednym z proponowanych wariantów: KARATE lub PŁYWACKI. Bardzo dobry standard zakwaterowania. Pokojach 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz z zestawy dwupokojowe (2+4 lub 3+3) z pokojem przechodnim oraz wspólną łazienką. Dojazd autokarem.

OBÓZ 2 – Stegna Gdańska OW Syrenka 10-23.08.2018
Obóz sportowo-wypoczynkowy dla dzieci i rodzin. Równolegle, intensywny obóz treningowy dla młodzieży powyżej 14 lat i dorosłych. Do dyspozycji uczestników 3 sale, jedna z nich będzie do wyłącznej dyspozycji obozu Bushi Dojo i będzie tam rozłożona mata. Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 i 6 os. oraz 7 os. studiach z pełnym węzłem sanitarnym. Dojazd autokarem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ ORAZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ →  http://www.fajnewyjazdy.pl

 

 

 


 

 

 

Obóz zimowy – Murzasichle 2017

W dniach 11-18.02.2017 r. członkowie UKS Bushi Team uczestniczyli w zimowym obozie sportowo-wypoczynkowym w Murzasichle. Młodzi karatecy mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności podczas licznych i intensywnych treningów karate oraz wzięć udział w egzaminie na kolejne stopnie.

Pogoda i świetnie przygotowane stoki sprzyjały uprawianiu sportów zimowych. Nasi obozowicze mieli możliwość jazdy na nartach i sankach. Był również czas na wypoczynek i liczne atrakcje – gry planszowe, paintball czy wycieczki. Obozowy czas był wypełniony od rana do wieczora – nic dziwnego, że te siedem dni szybko minęło.

Obozowicze bardzo zadowoleni i pełni wrażeń, a my już myślimy o letnim wypoczynku.

Poniżej obozowe wspomnienia uwiecznione okiem fotografa