Historia

Historia

Działalność klubu rozpoczęła się w 2002 r. od sekcji na terenie Gminy Piaseczno prowadzonej przez sensei Krzysztofa Markowskiego w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego Bushi (następnie KSW Bushi).

W związku z intensywnym rozwojem sekcji piaseczyńskiej oraz utworzeniem sekcji w kolejnych lokalizacjach, w 2010 r. został utworzony Uczniowski Klub Sportowy BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin z siedzibą w Piasecznie. Klub prowadzi działalność szkoleniową z zakresu karate kyokushin, na różnych poziomach zaawansowania, w grupach dostosowanych do wieku uczestników – dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży i dorosłych. Posiadamy wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, profesjonalny sprzęt treningowy, prowadzimy regularne egzaminy na stopnie szkoleniowe oraz organizujemy obozy treningowe. Członkowie klubu, których poziom wyszkolenia jest wystarczająco wysoki, biorą udział w zawodach sportowych, gdzie znaczna ich część zajmuje regularnie czołowe miejsca. Nasi wychowankowie osiągają znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej- w swoich szeregach posiadamy Mistrzów Polski i Europy.

UKS Bushi Team KKK jest członkiem Polskiego Związku Karate oraz członkiem International Karate Organization.

Prezesem Zarządu Klubu oraz osobą odpowiedzialną za organizację pracy klubu jest sensei Krzysztof Markowski, posiadający trzeci stopień mistrzowski (4 Dan).

Klub prowadzi zajęcia karate kyokushin na terenie Piaseczna, Prażmowa, Julianowa, Góry Kalwarii, Błonia i Brwinowa – szczegółowe informacje o zajęciach w poszczególnych lokalizacjach znajdą Państwo w zakładce „Rozkład zajęć”.

UKS Bushi Team KKK proponuje również udział w zajęciach Cross Workout, które odbywają się na terenie Piaseczna. Cross Workout to wszechstronny trening siłowo-wytrzymałościowy z użyciem ciężarów, gum, i wielu innych przyrządów. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chętnych, nawet tych nie trenujących karate.

Nasi trenerzy i instruktorzy wprowadzają przyjazną i rodzinną atmosferę, „zarażając” wszystkich uczestników pasją sportową.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na treningi – pierwszy krok to dobre nastawienie i chęci, reszty my Cię nauczymy !