INFORMACJA DLA KLUBOWICZÓW W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ

INFORMACJA DLA KLUBOWICZÓW W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ

Kategoria: Wydarzenia

Drodzy Klubowicze,

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju niestety nie możemy nadal prowadzić dla Was treningów karate. Zachęcamy Was jednak do aktywności fizycznej w domach, tak aby łatwiej było później powrócić do regularnych treningów. W razie potrzeby każdy z Was może zwrócić się do swojego instruktora o wskazówki pomagające w utrzymaniu formy fizycznej – zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Na chwilę obecną poniżej przekazujemy informacje dotyczące planowanych aktywności, mając nadzieję, że niedługo wrócimy do normalności:
1. Egzaminy na stopnie kyu – jeśli będzie to możliwe planujemy przeprowadzenie egzaminów
w drugiej połowie czerwca. Każdy może już rozpocząć przygotowania w zaciszu
domowym kierując się wymogami egzaminacyjnymi zamieszczonymi na stronie http://bushiteam.pl/czytelnia/ – w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z instruktorami.
2. Obozy letnie – na chwilę obecną obozy nie są odwoływane.
Zapraszamy do zapisów na stronie http://bushiteam.pl/obozy_i_zimowiska/ lub bezpośrednio na http://www.fajnewyjazdy.pl/oferta-lato-2020. W przypadku konieczności odwołania obozów wszystkie wpłacone zaliczki zostaną zwrócone w pełnej wysokości.
3. Składki członkowskie – w związku z zaistniałą sytuacją Zarząd klubu podjął decyzję, iż składki członkowskie nie są obowiązkowe do czasu wznowienia zajęć stacjonarnych przez klub. Jeśli jednak ktoś chciałby (i miał możliwość) wspomóc klub w tym trudnym okresie i dobrowolnie opłacać składkę członkowską, będziemy zobowiązani – w taki przypadku wysokość składki jest wedle uznania każdego z Was.

Na koniec chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim wytrwałości i zdrowia. Dbajmy o siebie i innych.

Osu !