Obóz zimowy – Murzasichle 2018

Obóz zimowy – Murzasichle 2018

Kategoria: Obozy

Obóz zimowy – Murzasichle 2018

W dniach 13-20.01.2018 r. członkowie UKS Bushi Team uczestniczyli w zimowym obozie sportowo-wypoczynkowym w Murzasichle. Młodzi karatecy mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności podczas licznych i intensywnych treningów karate oraz wzięć udział w egzaminie na kolejne stopnie.
Pogoda i świetnie przygotowane stoki sprzyjały uprawianiu sportów zimowych. Nasi obozowicze mieli możliwość jazdy na nartach i sankach. Był również czas na wypoczynek i liczne atrakcje – gry planszowe, archery games czy wycieczki. Obozowy czas był wypełniony od rana do wieczora – nic dziwnego, że te siedem dni szybko minęło.

Obozowicze bardzo zadowoleni i pełni wrażeń, a my już myślimy o letnim wypoczynku.

Poniżej obozowe wspomnienia uwiecznione okiem fotografa. Pełna fotorelacja znajduje się na naszym klubowym FB

Galeria

FAKTURY ZA OBÓZ:

W związku z wprowadzeniem przez Urzędy Skarbowe jednolitych plików kontrolnych JPK faktury za obóz zimowy będzie można otrzymać tylko do końca stycznia 2018. Po tym terminie nie będzie możliwości otrzymania faktury.
Nowe przepisy wymuszają tez konieczność wdrożenia przez nas nowego programu do fakturowania, co nie jest możliwe w warunkach obozowych i faktury zamówione w formularzach obozowych zostaną wystawione po zakończeniu ferii szkolnych.
Osoby, które nie są pewne, czy zgłosiły chęć otrzymania faktury proszone są o przesłanie danych do faktury na adres kszdrowie@onet.pl w DO 31 STYCZNIA 2018.