Sportowa niedziela z Bushi Team

Sportowa niedziela z Bushi Team

Kategoria: Wydarzenia

W dniu 28 maja 2017 r. zaczarowaliśmy czasoprzestrzeń i Bushi Team zaznaczyło swoją obecność w dwóch różnych miejscach jednocześnie.

Dziewięciu zawodników Bushi Team, pod okiem sensei Michała Kalmusa i senpai Krystiana Kalmusa, uczestniczyło w XIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushinkai w Ostrowi Mazowieckiej.
W zawodach udział wzięli:Joanna Karaszewska, Magda Karaszewska, Wiktor Brózio, Michał Dwornicki, Igor Kozłowski, Olgierd Kozłowski, Filip Lewandowski, Lubomir Milicki, Jan Sozoniuk.

Z turnieju wróciliśmy z następującymi osiągnięciami:
• Igor Kozłowski – I miejsce
• Joanna Karaszewska – III miejsce
• Magda Karaszewska – III miejsce
• Michał Dwornicki – III miejsce
• Lubomir Milicki – III miejsce
• Jan Sozoniuk – III miejsce
• Wiktor Brózio – III miejsce

Wszyscy nasi zawodnicy wykazali się dużym duchem walki i determinacją. Należy podkreślić, że część z nich startowała w kategorii „I krok”, czyli dopiero zaczęli swoją zawodniczą przygodę. Wszyscy zdobyli cenne doświadczenia, które na pewno zaowocują w przyszłości.

W tym samym dniu członkowie Bushi Team z sekcji w Górze Kalwarii wzięli udział w Gminnym Dniu Dziecka zorganizowanym przez Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Ośrodek Sportu i Rekreacji. Nasi młodzi karatecy, pod okiem senpai Iwony Lewandowskiej, przeprowadzili krótki pokaz karate, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności.
Sekcja Bushi Team z Góry Kalwarii aktywnie włączyła się w organizację tego przedsięwzięcia, przygotowując dla wszystkich dzieci dodatkowe atrakcje takie jak tor przeszkód czy możliwość sprawdzenia umiejętności strzeleckich na strzelnicy paintballowej.
Dziękujemy wszystkim klubowiczom uczestniczącym w pokazie oraz senpai Iwonie Lewandowskiej za poświęcony czas i energię oraz za przygotowanie ciekawych atrakcji, które pozwoliły innym dzieciom świętować w tym dniu.

Sportowo, aktywnie i zdrowo – tak spędzamy wolne chwile w Bushi Team. Cieszymy się, że nasi członkowie tak chętnie spędzają z nami niedzielne chwile.